Kalkulacja szkody powypadkowej – Niemcy

Kalkulacja szkód po wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec

Jeżeli zdarzy nam się wypadek i ulegniemy nie z naszej winy wypadkowi lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec i nasze auto zostaje uszkodzone powinniśmy zastanowić się w jaki sposób dokonamy jego naprawy. Pierwszym elementem od którego zaczyna się naprawę uszkodzonego samochodu jest kalkulacja szkód.

I tu powinniśmy się zastanowić czy warto się transportować uszkodzony samochód do Polski i dopiero dokonać procesu jego naprawy. Znacznie korzystniejsze jest dokonanie kalkulacji powstałych po wypadku lub kolizji samochodowej szkód bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie Niemiec nie trzeba wówczas przewozić uszkodzonego samochodu do Polski a kalkulacja szkód jest wg stawek niemieckich czyli bardziej korzystniejszych dla nas Polaków.

Dokonanie kalkulacji szkód po wypadku lub kolizji drogowej jeszcze na terenie Niemiec przez niezależnych, niezwiązanych z żadnym polskim towarzystwem ubezpieczeniowym ekspertów da nam gwarancję iż będzie ona bez stronnicza i możliwe najdokładniejsza a uzyskane na jej podstawie odszkodowanie za powstałe szkody możliwe najwyższe.
Do kogo się zwrócić z prośbą o dokonanie takiej bezstronnej kalkulacji jeszcze na terenie Niemiec

O dokonanie bezstronniczej, niezależnej i obiektywnej kalkulacji szkód powstałych w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej, które powstały nie z naszej winy, możemy się zwrócić bezpośrednio po wypadku na terenie Niemiec, bez konieczności transportowania uszkodzonego samochodu do Polski, do ekspertów ze Stowarzyszenia Miedzynarodowych Rzeczoznawcow Techniki Samochodowej MOTOEXPERT. Wsrod rzeczoznawcow samochodowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu MOTOEXPERT, którzy zajmuja się dokonywaniem niezależnych kalkulacji szkód samochodów uszkodzonych podczas wypadku lub kolizji znajdują się takze niemieccy rzeczoznawcy samochodowi.

Polskojęzyczni rzeczoznawcy z Niemiec nalezacy do Stowarzyszenia MOTOEXPERT chetnie pomagają Polakom ulegającym wypadkom na terenie Niemiec. Jeżeli zlecimy dokonanie kalkulacji szkód właśnie rzeczoznawcom samochodowym ze Stowarzyszenia MOTOEXPERT będziemy mogli mieć gwarancję, że dokonają tego w sposób fachowy i obiektywny, a dokonana kalkulacja będzie po stawkach niemieckich, dzięki czemu będziemy mieć gwarancję, ze uzyskane na jej podstawie odszkodowanie za powstałe w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej będzie możliwie największe.